Sme otvorení!

Eshop aj expedícia tovaru funguje v normálnom režime.
Aktualizované 23.03.2020

205/55R16 91V Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE
garanciaGoodyear
Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy. Nárok získavate zakúpením 4 pneumatík u Nás. Viac o ponuke.

205/55R16 91V Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE

Kategória kvality:

 • Tento produkt si práve pozerajú 2 ľudia
 • A
 • C
 • 70 db
Viac info o štítkoch TU

Rozmer pneumatiky: 205/ 55 R16

Výrobca: Goodyear

Dezén: EFFICIENTGRIP PERFORMANCE

Sezóna: Letné

Segment: osobné

LI - Index nosnosti:   91 (615 kg)

SI - Index rýchlosti:   V (240 km/h)

Dojazdová technológia: NIE

OE: #-FIAT
(Pneumatika je vhodná na všetky značky vozidiel)
viac info

(Pneumatika je vhodná na všetky značky vozidiel)

Kód tovaru: 546931

EAN: 5452000745651

Viac informácií o tom, "Ako čítať pneumatiku"

Dostupnosť: Kliknutim zvolite variant


3  ks   do 5 dní
Cena za kus:
56,81 €
17  ks   do 6 dní
GARANCIA
Cena za kus:
61,22 €
18  ks   do 4 dní
Cena za kus:
64,72 €
Tento produkt vieme zabezpečiť z viacerých európskych skladov. Zvoľte si, ktorá cena verzus doba dodania je pre Vás najvýhodnejšia
Počet ks.

56,81 (s DPH)


Doprava
2,50 €
za kus
Všetky ceny sú uvedené S DPH

Radi Vám poradíme
Volajte každý pracovný deň od 8:00 do 17:00 hod.

+421 (0) 905 872 766

Prémiová trieda pneumatík. Najvyššia kategória pneumatík. V prémiovej triede výrobcovia aplikujú vývoj, všetky najnovšie technológie. Máte istotu, že kúpou Prémiovej triedy pneumatík získavate špičkový pokrokový produkt. Technologicky na špici aktuálneho vývoja.

Prémioví výrobcovia majú široké portfólio produktov s rôznym zameraním na použitie. Pozor, aby ste si nevybrali nevhodný produkt pre Vaše potreby.

Viac info v sekcii Poradňa - Ako si vybrať správnu pneumatiku

Goodyear

Goodyear. Americký výrobca špičkových pneumatík 5/5. Goodyear má závody po celom svete, jeden z najmodernejších hneď blízko v Poľsku. Kúpou Goodyearu si kupujete určite to najkvalitnejšie a najmodernejšie, čo pneumatikársky trh ponúka. Koncern Goodyear Dunlop Tyres aplikuje do značky Goodyear svoje najnovšie technológie. Na SK trhu Goodyear nastavuje cenu tak , aby bol mierne lacnejší ako Continental či Michelin, no určite nie je menej kvalitný. Využite to a kúpte si špičkový produkt za asi nejrozumnejšiu cenu v prémiovom segmente.
Zlepšená priľnavosť, vďaka ktorej je brzdná dráha kratšia i v tých najmokrejších podmienkach, vám dodá pri jazde sebadôveru.

Pneumatika Goodyear EfficientGrip Performance sa vyznačuje vynikajúcou priľnavosťou, kratšou brzdnou dráhou na mokrej vozovke a lepšou úsporou paliva.

 • Priľnavosť úrovne A* na mokrej vozovke
 • Nižšia spotreba paliva
 • Kratšia brzdná dráha, lepšie brzdenie na mokrej vozovke
 • Nízky valivý odpor

Výhody

effigrippe-a-rated-wet-grip-original

Vynikajúca priľnavosť na mokrej vozovke

Pneumatika EfficientGrip Performance vykazuje takú vynikajúcu priľnavosť k mokrým povrchom, že väčšina rozmerov, v ktorých sa dodáva, získala podľa predpisov EÚ najvyššie možné hodnotenie A.

drukwerk-lowres
short-wet-braking-distance-and-less-fuel-consumption-original

Najlepšie brzdenie na mokrej vozovke s minimálnym odporom

Technológia spoločnosti Goodyear na reguláciu opotrebovania WearControl je vyvinutá na dosiahnutie rovnováhy medzi pevnou priľnavosťou na mokrej vozovke a nízkym valivým odporom, aby znížila spotrebu paliva a zabezpečila plynulejšiu jazdu.


drukwerk-lowres
shorter-braking-distance-highres

Kratšia brzdná dráha

Vychutnajte si každú cestu s maximálnou sebadôverou pri jazde vďaka technológii ActiveBraking. Táto vlastnosť vytvára väčší kontaktný povrch medzi pneumatikou a vozovkou, vďaka čomu je brzdná dráha výrazne kratšia – až o 8 % na mokrej vozovke a až o 3 % na suchej.

drukwerk-lowres

Úspora paliva

Každá pneumatika je vyrobená zo špeciálne vyvinutej základnej zmesi, ktorá riadi stratu energie na pneumatike. Táto technológia na úsporu paliva FuelSaving znižuje valivý odpor až o 8 %, čím zlepšuje úsporu paliva a z dlhodobého hľadiska znižuje náklady.


Pneumatika Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE, má nasledujúce jazdné parametre:

spotrebaPaliva A
prilnavost C
hluk 70 dB

Podľa nariadenia EP č.1222/2009 od novembra 2012 musia mať všetky pneumatiky nové štítky. Toto nariadenie sa vzťahuje na osobné vozidla, vozidlá 4x4, ľahké nákladné vozidlá a nákladné vozidlá. Štítok informuje o troch vlastnostiach pneumatiky:

spotrebaPaliva

Spotreba paliva

Znížený valivý odpor šetrí palivo a znižuje emisie CO2. Hodnotenie sa udáva od triedy A po triedu G, pričom D sa neobsadzuje. Trieda A je najúspornejšia a trieda G je najmenej úsporna. Zlepšenie o jednu triedu znamená úsporu paliva o cca 0,1l na 100km.

prilnavost

Priľnavosť na mokrom povrchu

Pre bezpečnosť jazdy je najdôležitejšia priľnavosť na mokrom povrchu. Jednotlivé výkony sú rozdelené do tried od A po G, pričom D a G sa neobsadzujú. Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Rozdiel v dĺžke brzdnej dráhy medzi kategóriou A a F môže byť napríklad 18 metrov.

hluk

Hluk

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

 • Predávame originál pneumatiky
 • Žiadne ďalšie poplatky
 • Vždy aktuálne dodacie doby priamo od výrobcov aj od našich veľkoobchodných dodávateľov.
 • Pneumatiky na sklade u nás alebo priamo z výrobného skladu

K produktu zatiaľ nebola pridaná žiadna recenzia

Otázka k produktu

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.