Načítavam

ECE disky

Čo je ECE disk? Ece

ECE certifikované disky majú úplne rovnaké parametre ako originálny disk. Nie je potrebné žiadne dodatočné príslušenstvo, ako sú vymedzovacie krúžky alebo iné skrutky.

Asteelko

Ak sa vyrábajú na Vaše vozidlo, je to tá najlepšia voľba - jednoznačne doporučujem kúpu ECE diskov. Ece disky filter

ECE je v celej EÚ uznávaný systém schvaľovania vozidiel a ich komponentov. Certifikované komponenty vo svojich špecifikáciách presne zodpovedajú originálnym komponentom výrobcu. Hliníkový disk s certifikátom ECE nevyžaduje žiadnu ďalšiu registráciu v OEV.

Na Slovensku žiaľ aj ECE disk musíte dať zapísať do technického preukazu, ak si kúpite ECE disk s priemerom, aký nemáte v Technickom preukaze.

Poznámka predajcu: Zápis do TP ale nie je žiaden problém. Za poplatok vieme vystaviť podklady pre zápis diskov do TP - viac info
Technicky disk ECE zodpovedá disku OE (originálne vybavenie). To znamená, že v podstate ET a typ stredového otvoru je identický s OE diskom. ECE disk sa môže líšiť od OE disku len dizajnom.
Medzinárodná schvaľovacia značka pozostáva z kruhu, v ktorom je písmeno "E", za ktorým nasleduje rozlišovacie číslo krajiny, ktorá schválenie udelila.


ece