Načítavam

Garancia Dunlop zima 2019

Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy.

Nárok získavate zakúpením 4 pneumatík u Nás. Pri udalosti stačí priniesť doklad o kúpe a udalosť vyriešime okamžite. Rozšírená záruka na pneumatiky DUNLOP WINTER SPORT 5, WINTER RESPONSE 2, WINTER SPORT 5 SUV je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na pneumatiky s DOT (rok výroby) 2018 a neskôr zakúpené v období od 1. 9. 2019 do 1. 3. 2020 u participujúceho dealera siete PREMIO na území Slovenskej republiky. Podmienkou rozšírenej záruky je nákup 4 kusov uvedených pneumatík Dunlop.

dunlop-banner.png

Podmienky:

  • Špeciálna rozšírená záruka na výmenu je 1 (jeden) rok od nákupu pneumatiky. V ostatných prípadoch platí bežná štandardná záručná doba 2 roky.
  • V súlade s podmienkami rozšírenej záruky sa spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia s. r. o. v prípade neúmyselného poškodenia pneumatiky v priebehu jej prevádzkovania zaväzuje previesť jednu bezplatnú výmenu (ak je pneumatika neopravitelná) každej zakúpenej pneumatiky.
  • Rozšírená záruka sa poskytuje na také druhy prevádzkových vad, ako sú prepichnutá či pretrhnutá pneumatika a pukliny na bočnici, okrem prípadov, keď poškodenie nesie známky úmyselného jednania (vandalizmu zo strany spotrebiteľa alebo tretích osôb). Rozšírená záruka sa nevzťahuje na pneumatiky, ktoré boli v minulosti opravené.
  • Rozšířená záruka se nevztahuje na běžné opotřebení pneumatiky při běžném provozu a způsobené závadou na podvozkových částech vozidla (tlumiče, geometrie). Hloubka dezénu tedy není součástí záruky
  • Rozšírená záruka sa poskytuje na pneumatiky, ktorých zvyšková minimálna hĺbka dezénu činí 4 mm.
  • Záväznou podmienkou poskytnutia rozšírenej záruky je predloženie účtenky s uvedením dátumu predaja, modelu, rozmeru a ceny pneumatiky.
  • Ak je potrebné pneumatiku vymeniť a v dobe, keď spotrebiteľ uplatnil rozšírenú záruku, nemá autorizované predajné miesto na sklade požadovaný model pneumatík, má spotrebiteľ možnosť vymeniť za iný model pneumatiky Dunlop s obdobnými vlastnosťami a cenou.
  • Akcia prebieha u participujúcich partnerov spoločnosti Goodyear Dunlop Tires Slovakia s. r. o. Partner je vybavený informačným letákom.
  • Spotrebiteľ je povinnný dodržovať pravidlá pre prevádzku pneumatík, používať na vozidle pneumatiky, ktoré odpovedajú bežnej prevádzke, s ohľadom na klimatické podmienky v danej oblasti, rozmer, index nosnosti a index rýchlosti, ktoré sú uvedené v návode na obsluhu vozidla.