Oceľové disky

Potrebujem
ks
Vyberte vozidlo vo filtri

Vyberte vozidlo vo filtri

Produkty Vám zobrazíme presne podľa typu auta

Kvalita a pôvod nami predávaných plechových (oceľových) diskov

disky.png
Predávame plechové disky značiek ALCAR , SUDRAD alebo KFZ. Všetky európskej výroby a certifikované.
Dajte si pozor na podozrivo lacné plechové disky vyrábené v Číne, ktoré nespĺňajú záťažové požiadavky a rýchlo sa deformujú či dokonca praskajú! Plechový disk nie je tak drahý, aby ste na ňom museli šetriť.

Príslušenstvo k oceľovým diskom: skrutky, matice

K plechovým (oceľovým) diskom sa nikdy nedodávajú skrutky či matice. Plechové disky sa vyrábajú ako presné kópie originálnych plechových (oceľových) diskov. Z toho vyplýva, že k diskom pasujú pôvodné skrutky či matice. Niektorí zákazníci aj napriek tomu chcú k diskom aj matice či skrutky.

To nie je problém, väčšinu štandardných skrutiek a matíc máme skladom. Cena je rôzna podľa typu skrutky, ale väčšina štandardných skrutiek a matíc stojí 2,5 eur s dph za kus.

K niektorým plechovým diskom ste ale ako zákazník v podstate nútený kúpiť si skrutky či matice, pretože auto ste kúpili na hliníkových diskoch a skrutky z hliníkových diskov nie vždy pasujú aj na plechové disky.

skrutky-disky-plechove.png

Predávame certifikované disky

Nedovolíme si ponúkať VÁM necertifikované hliníkové disky!!!

Spôsobili by sme problémy tak VÁM ako aj sebe ako predajcovi.

Napriek tomu je na slovenskom trhu v ponuke množstvo necertifikovaných diskov. Väčšinou sú len o trochu lacnejšie. Premyslite si, či Vám ten cenový rozdiel stojí za možné komplikácie pri STK, či nebodaj pri dopravnej nehode spôsobenej nekvalitou necertifikovaných diskov.